Pomáhali jsme v ZOO

Povodně 2013 opět zasáhli pražskou ZOO. Byť sami pod vodou, přihlásili jsem se jako dobrovolníci s nabídkou pomoci.

9.6.2013 se pak ZOO ozvala a my vyrazili. Čekal nás úklid technického zázemí, konkrétně truhlárny u jižního parkoviště. Úkolu jsme se zhostili s pravým klubovým zápalem a do odpoledne byl svěřený prostor jako nový. Nakonec to byla vítaná rozcvička na náš sklad.

Účast: Petr, JaK a David

související

Vytopený sklad 2013

Globální změny klimatu mají za důsledek mimo jiné častější povodně. Po roce 2002 jsem si tak zopakovali kompletní vyplavení skaldu.

hrad Karlštejn 2013

Klub Pragoaquanaut ve spolupráci s klubem Speleoaqunaut podnikl 4.11.2012 průzkumný sestup do hradní studny na Karleštejně. V roce 2013 se klub na hrad vrátil na doměření a přípravu výstavy.

Jurisko Vrelo

V loňském roce proběhla expedice do Černé Hory, cílem bylo mimo jiné zmapovat 1. sifon vyvěračky Juriško Vrelo a dle možností pokračovat dále.