lom Kosov 22.4.2018

2.etapa odsolování zbytků karibské soli z výstroje. Byla to velká klubová akce, s hojnou účastí rodinných příslušníků a dalších několik přátel z klubu Speleoaquanaut. Voda nezklamala, krásně průzračná modř s viditelností min.15m a teplotou již skoro na pohodové cachtání, na hladině 14°C, nekupte to!

Kolik stojí potápění? II.

V předchozím díle jsme si vypočítali náklady začínajícího potápěče, který se rozhodl pořídit si vlastní výbavu. Nyní se podíváme na to, kolik si musí potápěč připravit, pokud se bude chtít v potápění dále rozvíjet.

MALEDIVY 2014

Kapr je ryba tradiční, nikoli však všemi nutně vyhledávaná, proto jsme před Vánocemi zamířili za rybami a parybami jiného kalibru. VIDEO A FOTO Z AKCE!

Novoroční výzva

Vánoce jsou za námi. Vanilkové rohlíčky, linecké cukroví a další dobroty zůstávají dlouho v nás v podobě okrasného tukového prstence. A vzpomínáte si na požadavky tělesné zdatnosti potápěčů GUE?