jarní Amerika 2010

20.3. 2010 Tradiční akce, tentokráte trocu dříve a bez speleozáchranky. Dan s Jirkou teoreticky pohovořili o výrobě děr a práci s vodicí šňůrou, Petr s Jakube pak fyzicky předvedli. Viditelnost místy i 15m, po některých bohužel i 2. Nezbývá než opět doporučit naše klubové heslo: KALÍ SE V HOSPODÁCH, ALE NE POD HLADINOU!

související

Velká Amerika 2009

Tradiční "zavírání" vody na Velké Americe

jarní Kosov

2.etapa odsolování zbytků té nejzažranější karibské soli. Jen ty shorty se zase nepovedlo odsolit.

Wildschutu

Jak to dělaj, že ji maj tak čistou.