Čajovnička Neratovice

Když teď kluci spustili ten náš nový web, tak se budu snažit přispívat sem, co to jen půjde.
Nedávno se mi ozval Honza Liška do telefonu,a že prej si mě nějak smazal  z kontaktů na netu. Sice to  asi neproběhlo jako v jednom českém filmu  se slovy: „Víš co? mažu Tě bejku“ J, ale pozval mě na výstavu,že přijedou Toníkové ze Slovenska. Tak jsem to uvítal, protože už jsem se dlouho neviděl s Tonem Vránou. Přemluvil jsem bráchu, aby jel se mnou,  a hned je vlastně z toho klubová akce. Samozřejmě, že musíme mít klubová trička, abychom razili osvětu našeho klubu a zvýšili návštěvnost na našich nových krásných webovkách. Na vernisáži (15.8.2014) se objevili staří známí a byli zde i kluci, kteří připravovali fotky do tisku. Na to, že fotky byly pořízené kompaktem Olympus s jedním externím bleskem, tak výsledek je bezvadný. Nu posuďte sami zde.

Martin

související

Martinova výstava 2011

Autorská výstava Martina Grunta s názvem "Pod hladinou"

Náš článek v Buddy 09

Po první naší návštěvě na dosud v ČR téměr neznámé lokalitě Gruner see jsme napsali o tomto vyjímečném jezeru článek do časopisu Buddy

Velikonoční rebreatherový Atter

Se Silvou Pěkníkem jsme domluvili společné potápění na Attersee. Celkem nás tam bylo šest potápěčů s uzavřenými okruhy a tak o zábavu bylo postaráno.